



Innvendige betonggulv i verksteds- og lagerlokaler
På grunn av varierende belastning og tilstand på gulvene var det viktig med et enkelt malingssystem. Power Coat Aquafloor ga kunden ønsket fleksibilitet.
Kunden bruker også lokalene til demonstrasjoner av gulvvaskemaskiner og høytrykksvaskere. Det er derfor svært viktig at gulvet er pent til enhver tid. Regelmessig
vedlikeholdt er påkrevd.
En gulvvaskemaskin ble benyttet til vask og avfetting før gulvet ble behandlet én gang med Power Coat Aquafloor.
Utfordringer:
Kunden har et lager og verksted med moderat belastning, hvor alt vedlikeholdet gjøres av eget personell. Gulvet er tidligere behandlet med forskjellige typer epoksy.
Kunden ønsket et fleksibelt malingssystem med gode mekaniske egenskaper.
Enkle malingssystemer, med god lokal oppfølging fra leverandør var avgjørende. J.S. Cock, som har et stort utvalg av forskjellige malingssystemer, ble derfor valgt
som leverandør.
Systemoppbygging:
√ Vask og avfetting med gulvvaskemaskin
√ Power Coat Aquafloor
Nyheter
-
Hvordan lakkere bil med Power Coat 3 in 1
Dersom man ønsker å bruke Power Coat 3 in 1…
-
Fornyet fasade med Metal-Unicoat
Fasaden på forretningsgården på Sotra trengte oppussing og fornying. Malermester…
-
Trykkfilter og mudboxes av dansk kvalitet
J.S.Cock tilbyr kvalitets trykkfiltre og mudboxes fra Pinholt Metal Working…
-
Risenga svømmehall i strålende farger
Hoppetårnet på Risenga svømmehall fremstår i ny flott gul drakt.…