
AKO Regelungstechnik GmbH & Co.KG
AKO-Regelungstechnik holder til i Tyskland og har produsert termostatstyrte temperaturregulatorer siden 1946.
I løpet av de siste åtte tiårene har AKO kontinuerlig utvidet sin standardportfolio av selvstyrte temperaturregulatorer med ekspansjonselementer eller varmesensorer, men er samtidig fortsatt tro mot sitt grunnprinsipp og dets fordeler. AKO regulatorer og produkter er solgt verden over til skipsindustrien, kraftproduksjon, luftfart, konvensjonelle og kjernekraftverk, kompressorer, turbiner, vindturbiner, girkasser og mange andre bruksområder.
AKO har et modulbasert standardprogram, men kan enkelt tilby høyspesialiserte løsninger i henhold til kundespesifikasjoner for et bredt spekter av bruksområder. AKO sine temperaturregulatorer garanterer høy driftssikkerhet, er mindre utsatt for feil og er konstruert for å være spesielt enkle å utføre service på.
AKO ser det som sin oppgave å løse kundenes spesielle krav på best mulig måte og levere et perfekt produkt. Kundene verdsetter AKO for høy kvalitet, rask responstid og kundeorientert service. Som kvalitetsleverandør er de sertifisert i henhold til ISO 9001:2015 siden 2021 og har flere applikasjonsrelaterte godkjenninger, for eksempel innen marin sektor, kjernekraftteknologi og annet.
Nyheter
For deg som bruker Power Coat 3 in 1 – Power Coat Herdeakselerator
For deg som jobber effektivt og ønsker solid finish
Heliport ved Rikshospitalet i Oslo ferdigstilt
Oppdatering av sak fra november 2024.
Farger som strategisk verktøy i bygg og vedlikehold
Selv om industribygg og næringseiendom tradisjonelt preges av nøytrale gråtoner,…
🚧 Presis oppmerking – raskt og effektivt!
Raskt. Enkelt. Presist. Power Coat Merkespray er perfekt til alt…